Nieuwe samenwerking AJF en KWS officieel van start!
AJF heeft er een nieuwe partner bij. Vandaag hebben onze AJF bestuurders Akkelien Hettinga en Reinder Hogenhout in Nagele de partnerovereenkomst met Jan van Beek van KWS ondertekend.
In Nagele zit de afdeling Onderzoek en Ontwikkeling van KWS en speelt een belangrijke rol binnen de agrarische sector. Hier wordt in opdracht van veredelaars van gewassen zoals mais, bieten, koolzaad, granen en aardappels een breed scala aan ondersteunend onderzoek uitgevoerd. Dit onderzoek draagt bij aan de ontwikkeling van nieuwe, verbeterde rassen en innovatieve oplossingen voor de landbouw.
Met deze samenwerking bundelen AJF en KWS hun krachten om de belangen van jonge ondernemers en de agrarische sector als geheel te versterken. Beide organisaties streven ernaar om vakgerelateerde thema’s te benaderen vanuit gedeelde expertise en hun gezamenlijke positie. Of het nu gaat om onderzoek, kennisdeling of belangenbehartiging, AJF en KWS zien volop mogelijkheden om elkaar te ondersteunen en te versterken.
Deze samenwerking markeert een belangrijke stap in de ontwikkeling van de agrarische sector en biedt een stevige basis voor innovatieve groei in de komende jaren.
Blijf op de hoogte van meer nieuws en ontwikkelingen rond AJF en haar partners. Samen bouwen we aan een duurzame toekomst voor de agrarische sector!